ZŠ Radostín nad Oslavou – prosba o časopisy

Správce školní knihovny základní školy v Radostíně nad Oslavou se obrací s prosbou na občany, kteří vlastní staré nepoškozené dětské časopisy, zda by je mohli věnovat do školní knihovny, kde je děti mohou dále využívat.  Časopisy můžete poslat po dětech nebo je předat v kanceláři školy do 15 hodin, popř. po telefonické domluvě. Děkujeme.

Zahájení kurzů angličtiny

Oznámení o zahájení kurzů angličtiny.

Ve středu dne 11. září se opět otevírají pravidelné kurzy angličtiny v Radostíně nad Oslavou.
Kurz pro pokročilé začíná v 15:30 hodin, kurz pro mírně pokročilé v 17:15 hodin.
Výuka probíhá v prostorách Obecního úřadu v Radostíně.
V kurzu s vyšší úrovní angličtiny je několik volných míst. K výuce používáme magazín Bridge, který pracuje s úrovní B1 až B2, ale i jiné materiály. Kurz je otevřen všem věkovým kategoriím. Kritériem pro účast je  ale určitá úroveň dosavadních znalostí jazyka a upřímný zájem nového člena kurzu o zlepšování se v něm. Přijďte se, prosím, poradit dne 11. září po 15:00 hodině, případně kteroukoli další středu odpoledne, do místnosti naproti kancelářím Obecního úřadu v Radostíně nad Oslavou.
Kurzovné činí 1.700,- Kč na pololetí, výukové materiály stojí 250,- Kč na celý školní rok.
Na vaši návštěvu a spolupráci se těší soukromý lektor Stanislav Rolinek.

Zahájení školního roku v Radostíně

Ředitelství ZŠ a MŠ Radostín nad Oslavou sděluje, že školní rok 2019/2020 bude zahájen v  pondělí 2. září. Žáci 2. – 9. ročníku začínají ve svých třídách v 7.30 hodin, ukončení bude asi v 10 hodin. Děti  si s sebou vezmou přezůvky a psací potřeby. Žáci 1. tříd budou slavnostně přivítáni v 7.45 hodin ve školní jídelně. Těšíme se na vás!

Setkání seniorů 16. 8. 2019 od 17.00

Obecní úřad Znětínek zve všechny seniory v naší obci na přátelské posezení, které proběhne 16. srpna 2019 od 17 hodin na místním výletišti. Proběhne Beseda se spisovatelem Ondřejem Červeným, autorem knihy Osvobození Žďárska, povídání nad dobovými fotografiemi, které se budou promítat. Kdo máte staré fotografie, můžete přinést a pobavit se o nich. Hudba a občerstvení je zajištěno. Jste všichni srdečně zváni!

Pozvánka na besedu Osvobození Žďárska zde.